Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Logická olympiáda

  • Andrea Melechová

Vloženo: 11. září v 13:22

Platnost do: 30. září v 23:59

Zobrazeno: 46×

Logická olympiáda

Vážení rodiče, milí žáci,
rádi bychom Vás pozvali k účasti v Logické olympiádě pořádané Mensou ČR.
Nejedná se vlastně ani tak o soutěž, jako spíš o způsob, jak rozpoznat u Vašich dětí nadání a umožnit tak rozvoj jejich individuálních vloh.

KAŽDÝ soutěžící se musí registrovat na www.logickaolympiada.cz. Registrace soutěžících probíhá do 30. září 2020.  Registrovat se můžou i učitelé, uživatelský profil vám umožňuje přehled o přihlášených žácích a studentech i o jejich výsledcích v soutěži.

Bohužel letos právě v 13. ročníku soutěže jsme se museli rozhodnout pro změnu schématu soutěže na základě doporučení MŠMT v manuálu pro provoz škol vzhledem ke covid-19 pro školní rok 2020/2021. Krajská kola se uskuteční v pátek 6. listopadu 2020 on-line a budou doplněná prezenčním odevzdáním cen vítězům v každém kraji. Nejúspěšnější řešitelé postoupí do celorepublikového finále, které se bude konat 30. listopadu 2020 v Míčovně Pražského hradu pro snížený počet soutěžících. Okresní kola pro kategorii MŠ budou zrušena.

Další informace o Logické olympiádě 2020 a důležité termíny jsou uvedeny na webu soutěže a také v přiloženém PDF souboru.

Velmi Vám tedy doporučuji, abyste se Logické olympiády zúčastnili - může to být jen ku prospěchu Vašich dětí :-)

S pozdravem
Andrea Melechová Ruthová

Přílohy

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání