Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Informace pro vycházející žáky - tipy

  • Andrea Melechová

Vloženo: 23. října v 14:27

Platnost do: 30. května 2021 v 23:59

Zobrazeno: 99×

Milí deváťáci a další naši vycházející žáci, 

máme pro vás několik tipů, které by vám mohly usnadnit Vaše rozhodování, kam se vydat po absolvování povinné školní docházky.

 

Na webu H-EDU najdete nabídku kurzu přípravy na přijímací zkoušky z matematiky zdarma. Registrovat se je potřeba do 2. 11. 2020. Třeba se vám něco z kurzu bude hodit.

Na webu Atlas školství si můžete prohlédnout informace o středních školách nejen v našem okolí, ale v celé České republice, a vybrat si tak školu, která vám bude vyhovovat.

Atlas škol budeme mít od Úřadu práce k dispozici i v tištěné podobě, o možnosti jeho odběru vás budeme informovat přes Bakaláře.

Dalším tipem je web infoabsolvent.cz, což je "informační systém o uplatnění absolventů škol na trhu práce, který vám nabízí pomoc při hledání vzdělávací a profesní dráhy..." Najdete zde mimo jiné Profitest, který je zdarma a který by vám opět mohl pomoci ve vašem rozhodování o vaší budoucnosti.

K dispozici pro poradenství o volbě povolání je vám k dispozici celý náš tým - obrátit se můžete na svou třídní/svého třídního, na ostatní vyučující, paní asistentku či na vedení školy. Rádi vám pomůžeme. 

 

Zdravím vás.

Andrea Melechová Ruthová

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání