Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Informace k platbě za školní družinu a další info. pro rodiče

  • Jarmila Nováková

Vloženo: 7. října v 10:47

Mnozí stále ještě nemáte zaplacený poplatek za ŠD, prosíme o urychlené dozaplacení. Placení poplatku za ŠD- 200 Kč měsíčně za dítě- se provádí  bankovním převodem na číslo účtu: 6015-18229161/0100, nutné uvést jméno a příjmení dítěte do poznámek! a to ve dvou úhradách- do 11.října 2021- 800 Kč (září- prosinec) . Lze zaplatit i v kanceláři školy nebo ve ŠD v hotovosti.

 

 

Prosíme rodiče dětí, chodících do školní družiny, aby více dohlíželi na to, jak jdou děti oblečeny do školy, mnohdy je zima a děti nemají čepici, prší a děti nemají bundu ani pláštěnku či deštník a my přecházíme denně do školní jídelny a zpět a chodíme i na vycházky a školní hřiště apod. Mnohé děti tu nemají žádné věci na převlečení, přestože zde mají mít látkový pytlík s náhradním oblečením, některé děti si i odnáší družinové přezuvky domů, na mimoškolní kroužky a pak si je odnesou domů a nedonesou zpět a chodí tu naboso apod. Stále tu jsou také děti bez bačkor nebo chodící bez sportovního převlečení  na sportovní kroužek a děvčata pobíhající tu po školním hřišti v silonkách a balerínkách, protože tu nic jiného nemají. Jde o zdraví i bezpečí především vašich dětí, doneste sem prosím dětem pohodlné sportovní převlečení a kontrolujte proto častěji toto u svého dítěte. Vhodné oblečení -na lezení po koberci, hry, pohybové aktivity i výtvarné aktivity uvnitř budovy, dále vhodné oblečení a obuv pro pravidelný pobyt venku (obměňujte často dle počasí) v podepsaném, nejlépe látkovém pytlíku (igelitka nevětrá- dítě do ní propocené nebo mokré oblečení zastrčí- není kde sušit). Při nerespektování škola neručí za zničení dražšího oblečení při herních aktivitách ve ŠD či zničení nevhodné obuvi na hřišti. Do dalšího pytlíku dejte dětem i náhradní oblečení pro případné „nehody“do horní poličky v šatnovém bloku: kalhotky/slipy, ponožky, tepláky a tričko či mikinu. Většina rodičů už v dnešní době na převlékání netrvá a děti zůstávají v oblečení z dopolední výuky i ve ŠD, respektujeme to a nevynucujeme převlékání, ale sukně a šatičky a boty na podpadku opravdu na hřiště nepatří. Děkujeme za pochopení a vyjití vstříc.

Dále prosíme rodiče, aby svým dětem nedovolovali nosit do školy drahé předměty- šperky, hodinky, hračky, mobily, mp3 a mp4 přehrávače, tablety apod. a větší obnosy peněz, protože škola nemůže v odpoledních hodinách zaručit hlídání těchto dražších věcí v šatně ani veřejné jídelně. Předem děkujeme za pochopení.

 Pro děti, které jsou ve školní družině do odpoledních hodin je vhodné, aby měly s sebou dostatek pití (jednu láhev děti vypijí už dopoledne) a odpolední svačinu.
 

 

A stále ještě někteří nedonesli pomůcky do školní družiny- viz. nástěnka a Info. leták, který jste obdrželi u zápisu, zj. papírové kapesníky a papírové utěrky  prosíme doneste dodatečně co nejdříve. Děkujeme.

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

8B8582E5-4ED4-4611-AA1A-718B593D8448.jpeg