• Andrea Melechová

Vloženo: 20. června 2018

Zobrazeno: 2506×

Dnes na Olympii se opět potvrdilo, že "když chceš, tak to dokážeš"!!! :-)
Ve středu, 20. 6., se opět konala atletika na sportovním stadionu Olympie. Kategorie, které absolvovaly v pondělí jednu část disciplín, dnes absolvovaly část druhou, navíc se běžely štafety 4x60m a 4x300m. V tento den nebylo počasí tak nepříjemné jako minulou atletiku, takže sportovci měli menší obtíže.
Ve štafetách 4x60m mladších dívek a mladších chlapců jsme skončili na 4. místech, ve štafetě starších dívek jsme skončili na 6. místě.
Poté se udála štafeta starších chlapců, startoval Lukáš Spurný, předal Jirkovi Janečkovi, ten předal Pavlovi Bartošovi, ale ve chvíli, kdy Pavel předával Markovi Čárnému, zablokovali nás sportovci ze ZŠ Žižkov. Do cíle jsme sice doběhli jako 3., ale po chvíli se výsledek projednal, ZŠ Žižkov byla diskvalifikována a my jsme se dostali na druhé místo!!!
Eliška Binderová dostala v hodu kriketem 2. místo,
Daniel Mančov 3. místo,
Matěj Novotný 4. místo a
David Pompa 5. místo
 yes
Ve skoku do dálky získal Daniel Mančov 1. místo v mladších chlapcích a má tak 3. zlato
 yesyesyes
V běhu na 150m získal stříbro Lukáš Spurný z osmičky.
Štafetu mladších chlapců 4x300m odstartoval Daniel Mančov a předal LattSanovi, který nám v jedné chvíli zařídil náskok, poté předal Honzovi Zlatohlávkovi, který běžel ze všech sil a nakonec předal Kristiánovi, který nasadil velmi rychlé tempo a do cíle doběhl jako třetí.
Štafety 4x300m ve starších chlapcích se opět zúčastnili Marek Čárný, Pavel Bartoš, Jirka Janeček a Lukáš Spurný a doběhli si rovněž pro 3. místo.
Když se udála poslední štafeta, byli sportovci na místě oceněni a to znamenalo, že již nemuseli na předávání večer do města.
Celý program dnešní atletiky moderoval opět pan Karel Ptáček, který se občas na adresu naší školy nevyjádřil zcela pravdivě, ale to nevadí, protože máme dalších 7 medailí (celkem 24!!!) a celé dopoledne jsme si užili!!!.

Jakub Zelený
Photo by Daniel Hrbek

Přílohy

asociacezs .pngNorway_grants@4x.pngTDZ_LOGO_K_POUZITI.pngMAP-logo-mail_mrk.gifeduzme-na-kutna-hora-logo.pngNPO (1).jpg

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání 8B8582E5-4ED4-4611-AA1A-718B593D8448.jpeg feu.jpg

ZŠ Kutná Hora, Kamenná stezka 40Kamenná stezka 40284 01 Kutná Hora, kancelář: 327 512 229, 605 295 120
email: skola@zskamenka.cz, ID datové schránky: xqzav7k