8. ODM - Maraton a slavnostní zakončení

• Andrea Melechová

Vloženo: 22. června 2018

Zobrazeno: 3325×

Maraton v šesti kategoriích byl tradičně poslední disciplínou i 8. Olympiády dětí a mládeže. Dost nás to bavilo a DĚKUJEME VŠEM!!!Za dva roky nashle!...?
Dne 22. 6. se konal maraton, ale především slavnostní ukončení Olympiády dětí a mládeže (8.r.). Jako vždy na sportovním stadionu Olympie.
V kategorii dívek 3.-5. tř. jsme žádnou účastnici neměli. Až v kategorii hoši 3.-5. tř. nás reprezentovali Patrik a Štěpán Šobrovi a Marek Pečenka. Všichni se ctí doběhli a to se cení.
Naše první umíštění jsme získali v běhu mladších dívek 6.-7. tř. Eliška Binderová si doběhla pro 4. místo. Ale jelikož do toho dala opravdu vše, bylo již při cestě vidět, že se necítí dobře. O chvíli později se Elišce udělalo opravdu špatně, ale naštěstí ji naše paní učitelky a žáci/žákyně ošetřili a vše zase bylo v pořádku.
Poté běželi chlapci 6.-7. tř. Sice jsme se neumístili, ale ceníme si snahy Tomáše Platonova - 7. místo, Radima Schovance - 13. místo, i Kryštofa Píchy, který si hrdinsky doběhl pro místo poslední.
Přišla řada na dívky z 8.-9. tř. Za nás běžela Kačka Veverková, která si doběhla pro 5. místo. Nastal poslední běh, chlapců z 8.-9. tř. Honza Hnilička doběhl do cíle jako 6., jako 22. doběhl Pavel Bartoš.
yes VŠEM DĚKUJEME!!! yes
Po těchto vyčerpávajících bězích se konalo slavnostní ukončení. Všichni "cedulonosiči" a "vlajkonoši" byli svoláni, opět se prošli kolem stadionu a každá škola zastavila na svém místě. Poté mluvil pan Karel Ptáček a svolal všechny sportovce na trávník. Následovalo ocenění všech sportovců. S největším počtem medailí vyhrála ZŠ Žižkov, s počtem cca. 114.
Naše (nejmenší) škola měla 27 medailí!!! smileysmileysmiley yesyesyes heartheartheart
Po všech oceněních a hymně Olympiády se mohlo jít domů. Olympiádu jsme si všichni užili, i když jsme někteří doufali ve více medailí. Ale těšíme se zase za dva roky.

Jakub Zelený
Photo by Kamenka team smiley

Přílohy

asociacezs .pngNorway_grants@4x.pngTDZ_LOGO_K_POUZITI.pngMAP-logo-mail_mrk.gifeduzme-na-kutna-hora-logo.pngNPO (1).jpg

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání 8B8582E5-4ED4-4611-AA1A-718B593D8448.jpeg feu.jpg

ZŠ Kutná Hora, Kamenná stezka 40Kamenná stezka 40284 01 Kutná Hora, kancelář: 327 512 229, 605 295 120
email: skola@zskamenka.cz, ID datové schránky: xqzav7k