Vloženo: 22. června 2022 v 22:28

Platnost do: 30. června 2032 v 23:59

Zobrazeno: 535×

Středeční dopoledne strávili starší žáci opět na Olympii.

Jako první disciplína byl běh na 60m s překážkami, kterého se naše škola neúčastnila. Mezitím probíhal hod kriketovým míčkem a vrh koulí, v hodu krikeťákem se M. Mucska umístil na sedmém místě ve finále. Poté děvčata začala skok do dálky, na kterém jsme měli pouze jednu sportovkyni a to C. Blažkovou. Následovaly štafetové běhy na 4x60m a 4x300m, ve kterých se naši chlapci umístili na 3. místě. Potom se role vyměnili; děvčata šla na hod kriketovým míčkem, vrh koulí a štafetový běh, ve kterém se umístila jako poslední. Chlapci, kteří běželi hned po nich,se taky neumístili moc dobře. Pak se běžela osmistovka. Poté chlapci šli na skok do dálky, ve kterém tři naši reprezentanti postoupili do finále. Jako poslední disciplína byl běh na 150m. Nejdříve běžela děvčata, kterým se moc nedařilo. Poté dvakrát chlapci, přičemž v druhém kole se náš sportovec umístil na 2. místě.  A jako poslední běžela děvčata, kterým se opět nedařilo. Celkem jsme si ze středečního dne odnesli 4 medaile. Souhrn výsledků najdete níže. Děkujeme všem sportovcům za jejich atletické výkony.